«Новопечерські Липки» – лідер серед ЖК Києва з кращого інфраструктурою

«Новопечерські Липки» - лідер серед ЖК Києва з кращого інфраструктурою «Новопечерські Липки» – лідер серед ЖК Києва з кращого інфраструктурою 05.10.2012

За підсумками проведеного видавництвом Building рейтингу серед житлових комплексів з найбільш розвиненою інфраструктурою з точки зору наповнення та організації об’єктів обслуговування й торгівлі, а також зручності розташування, – житловий квартал «Новопечерські Липки», що реалізується компанією UDP, в черговий раз визнаний кращим житловим комплексом.

Для складання рейтингу «10 кращих ЖК з кращого інфраструктурою», були залучені провідні гравці ринку нерухомості Києва – девелоперські та консалтингові компанії, агентства нерухомості і забудовники.

Квартал «Новопечерські Липки» за підсумками голосування, набрав 82,8 бала з 99 можливих, ставши абсолютним лідером рейтингу.

Як зазначила керівник відділу маркетингу і продажів ЖК «Новопечерські Липки», Олеся Перчак, даний рейтинг, в якому експертами є лідери будівельної галузі України, ще раз підтверджує, що квартал розвивається в правильному інфраструктурному напрямку і гідно оцінюється мешканцями, потенційними покупцями і гравцями ринку нерухомості.

Слід зазначити, що дві лідируючі позиції в голосуванні займають проекти, що реалізуються інвестиційно-девелоперською компанією UDP, та які багато разів ставали призерами та лідерами різних рейтингів і конкурсів.

Так, житловий квартал «Новопечерські Липки» є фіналістом всеукраїнської премії Luxury Lifestyle Awards 2009/2010 в номінації елітна нерухомість / міська нерухомість. Ставав кращим житловому комплексом 2010 р. по думку рейтингового видання «Гвардія» і безліч разів займав перші позиції в рейтингах журналу Building та інших спеціалізованих ЗМІ, а також двічі став «Кращим житловим комплексом України», за результатами всеукраїнського незалежного конкурсу житлової нерухомості «Житло- 2010» і « Житло-2012 ».

Назад
380442992001

0442992823