«Новопечерські Липки» – лауреат премії Luxury Lifestyle Awards 2014

«Новопечерські Липки» - лауреат премії Luxury Lifestyle Awards 2014 «Новопечерські Липки» – лауреат премії Luxury Lifestyle Awards 2014 12.09.2014

Житловий квартал «Новопечерські Липки», який реалізує інвестиційно-девелоперська компанія UDP, отримав свою частку визнання в щорічній професійній премії за досягнення в сфері розкоші Luxury Lifestyle Awards 2014, ставши лауреатом в номінації «Міська житлова нерухомість України».

«Мета цієї унікальної Премії – формування відкритого, прозорого та професійного ринку товарів і послуг класу люкс на території країн СНД та розвиток міжнародного співробітництва, – відзначив керуючий партнер LUXOR management, ініціатор вручення щорічної премії Luxury Lifestyle Awards, Олександр Четчіков. – Отримання Премії – це показник винятковості компанії в очах професійної спільноти, оскільки премія націлена на отримання об’єктивної, незалежної та масштабної оцінки компаній. Адже номінантами і лауреатами премії стають лише найкращі компанії і бренди, що відповідають вимогам досвідчених і вимогливих споживачів товарів і послуг класу люкс».

В свою чергу керівник офісу продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Мєдніков, зазначив, що визнання міжнародних експертів стало приємним продовженням в ланцюжку перемог і досягнень кварталу.

«Особливо приємно усвідомлювати, що незважаючи на непростий час на ринку нерухомості, квартал« Новопечерські Липки» продовжує активно розвиватися і знаходиться серед кращих світових компаній і брендів, які представляють індустрію розкоші», – підкреслив Віталій Мєдніков.

Нагадаємо, що житловий квартал «Новопечерські Липки» вже є фіналістом всеукраїнської премії Luxury Lifestyle Awards 2009/2010 в номінації елітна нерухомість/міська нерухомість, а також чотири рази був визнаний кращим житловим комплексом України за результатами Всеукраїнського незалежного конкурсу житлової нерухомості «Житло-2010» , «Житло-2012», «Житло-2013» і «Житло-2014».

Назад
380442992001

0442992823