МЕНЮ
М’ясний Рай – магазин №1 фермерського халял м’яса і турецьких продуктів

Мережа фермерських магазинів та інтернет-магазин «М’ясний рай»  – це широке розмаїття 100% натурального фермерського м’яса для справжніх гурманів та поціновувачів якісної м’ясної продукції. Наш інтернет-магазин піклується про здоров’я та зручність своїх клієнтів, пропонуючи вигідні умови покупки і виключно свіже м’ясо у великому асортименті.

Яке м’ясо ми продаємо?

У нас є телятина, індичатина, курка, кролик, баранина, ковбаси, а ще різні м’ясні напівфабрикати. Вся продукція проходить ретельний контроль якості. Ми завжди дбаємо про свою репутацію, пропонуючи клієнтам тільки найкраще та завжди найсвіжіше м’ясо. Наш головний показник якості – це клієнти, яких з кожним днем ​​стає все більше і більше.

Чому варто купувати м’ясо саме у нас?

Інтернет-магазин «М’ясний рай» ідеально підходить для тих, хто любить смачне та натуральне м’ясо і хоче купувати його за найвигіднішими цінами без переплат. У нас можна придбати екологічно чисте м’ясо без нітратів, гормонів, антибіотиків та стимуляторів росту.

Ми готові запропонувати найкраще м’ясо для всіх клієнтів і продати його в будь-якій кількості. Наші пропозиції зацікавлять власників кафе, ресторанів і готелів. У нас можна вибрати та замовити будь-який вид м’яса за конкурентною ціною в режимі онлайн і по телефону. Вибираючи нашу м’ясну продукцію, ви робите вибір на користь здорового, повноцінного харчування.

Наші контакти:
вул. Драгомирова, 15
067 333 67 71
044 333 67 70
www.myasnuyray.com.ua
www.facebook.com/myasnuyray
www.instagram.com/myasnuyray

 

Назад