Комплекси UDP: якісне управління в серці столиці

Комплекси UDP: якісне управління в серці столиці Комплекси UDP: якісне управління в серці столиці 01.04.2013

Незважаючи на рясні снігопади, які почалися в столиці 22 березня і практично паралізували життєдіяльність Києва, на території всіх житлових комплексів інвестиційно-девелоперської компанії UDP завжди чисто.

Як приклад, в кварталі «Новопечерські Липки» протягом трьох днів снігоприбиральна техніка та обслуговуючий персонал КУЖЕ «Новосервіс» (забезпечує управління життєдіяльності кварталу), у цілодобовому режимі прибирали дороги і тротуари від снігового шару, забезпечуючи нормальний рух транспортних засобів і безпечне переміщення пішоходів .

Завдяки злагодженим діям і вчасно прийнятим рішенням, чисті території «Новопечерських Липок» та інших житлових комплексів компанії UDP, стали прикладом якісної боротьби з раптовою сніговою стихією. Тільки з ЖК «Новопечерські Липки» компанія «Новосервіс» вивезла понад 2 тисячі тонн снігу!

Крім того, компанія UDP за підтримки групи компанії АМТТ і КУЖЕ «Новосервіс», підключилася до прибирання центральної частини міста. Зокрема, була очищена від снігу одна з найважливіших магістралей міста – проспект Л. Українки. Всього з цієї ділянки було вивезено понад 3 тисяч тонн снігу!

Як зазначили в компанії UDP, не байдужість мешканців Києва та соціальна відповідальність компаній зможуть уникнути проблем з можливим підтопленням Києва, про який говорять вже кілька днів.

Наприклад, незважаючи на те що ЖК «Новопечерські Липки» не знаходиться в зоні можливого підтоплення, вже зараз йде підготовка зливних стоків до роботи в посиленому режимі, що гарантує повну безпеку наземної і підземної частини кварталу.

Назад
380442992001