МЕНЮ
Галерея «NEBO» запрошує зустрітися «В дорозі»

Галерея «NEBO» запрошує зустрітися «В дорозі» Галерея «NEBO» запрошує зустрітися «В дорозі» 06.12.2010

Саме так називається нова виставка російської художниці, члена союзу художників Росії – Катерини Севергиної.

З роботами майстра пензля можна ознайомитися з 9 грудня 2010 року по 15 січня 2011 року в Арт-галереї «NEBO», що в житловому кварталі «Новопечерські Липки».

Катерина Севергина працює переважно в жанрі живописного портрету, а в пейзажних творах особливо яскраво розкриває ліричну сторону свого дарування. Серед відомих людей, яким вона малювала портрети – Євген Євтушенко, Тихон Хренніков, Леонід Бородін…

Як відзначають критики: «Живопис Катерини Севергиної відрізняється тонким відчуттям кольору та умінням передати настрій змальовуваного мотиву».

Мистецтвознавці вторять: «На її картинах змальовано життя. Саме таке, яким воно є насправді, і як розуміє його художниця. Вони реалістичні, і в цьому їх головне достоїнство».

У той же час сама Катерина говорить, що якщо пам’ятаєш про те, що життя – це самий безцінний дар, то і навколишній світ завжди радуватиме новими враженнями, цікавими справами, хорошими людьми. «І якщо комусь мої роботи допомагають відчути красу цього світу, то, значить, я на правильній дорозі», – говорить художниця.

Запрошуємо вас поринути в світ нових фарб і відчути смак життя в арт-галереї «NEBO», в житловому кварталі «Новопечерськы Липки»!

Назад